Välkommen till TOMP Beer, Wine & Spirits AB

TOMP Beer Wine & Spirits AB säljer och marknadsför en rad olika varumärken på den svenska marknaden inom segmenten öl, cider, vin och spritdrycker.

Vi är ett företag där flexibilitet är vårt främsta ledord och vi är väldigt måna om att både våra kunder och medarbetare ska känna glädje av att jobba med, och hos TOMP. Vi försöker jobba så nära våra kunder och samarbetspartners som möjligt och vi strävar alltid efter att vara lyhörda inför deras önskemål.

Varmt välkomna att samarbeta med oss på TOMP.

Är du restaurangkund? Prenumerera på vårt nyhetsbrev.

Säljteamet på TOMP

Robert Lundgren

Försäljningschef / Sales Manager
Tel: +46 (0) 702 83 81 78
robert.lundgren@tomp.se

Thomas Andersson

Key Account Manager
Tel: +46 (0) 702 83 85 86
thomas.andersson@tomp.se

Tomas Haegermark

Försäljning Stockholm
Tel: +46 (0) 703 45 02 95
tomas.haegermark@tomp.se

Fredrik Larsson

Försäljning Mälardalen/Norrland
Tel: +46 (0) 725 45 48 80
fredrik.larsson@tomp.se

Pehr Larsson

Försäljning Väst
Tel: +46 (0) 722 33 28 38
pehr.larsson@tomp.se

Niclas Albäck

Försäljning Syd
Tel: + 46 (0) 702 83 35 75
niclas.alback@tomp.se

Anna Linderoth

Order/Innesälj
Tel: +46 (0) 19 611 48 80
anna.linderoth@tomp.se

Våra produkter går även att köpa genom:

Systembolaget
Martin & Servera
Menigo
Svensk Cater
ÅBRO Bryggeri
Scandinasia
Gourmet Food
Mårdskog & Lindkvist
Arno Holm Matgrossisten
Axfood Snabbgross
Vin och Spritlagret i Nyköping
Japanska Matspecialisten
Österlenbryggarna
Dryckeskompaniet
Speedy Wine Store

Vår samarbetspartner inom lager och distrubition:

PostNord Logistik TPL AB

Har du fyllt 25?

TOMP.se innehåller information om alkoholhaltiga drycker och riktar sig till dig som är över 25 år. Stämmer det på dig?

Ja, släpp in mig på sidan

Nej, ta mig till Google istället