Kontakta oss / Contact

Order

E-mail: order@tomp.se

Telefon: +46 (0) 19-611 48 80

Fax: +46 (0) 19-611 48 70

Öppettider: 09.00-16.30

Head office Örebro

Besöksadress / Visit us

TOMP Beer, Wine & Spirits AB

Drottninggatan 11

702 10 Örebro

Postadress / Mailing adress

TOMP Beer, Wine & Spirits AB

Box 15

701 40 Örebro

Office Stockholm

TOMP Beer, Wine & Spirits AB

Västmannagatan 66

113 25 Stockholm

Management

Mikael Pettersson

Verkställande direktör / CEO / Partner
Tel: +46 (0) 702 83 81 83
mikael.pettersson@tomp.se

Tommy Olsson

Business Development Wine, Beer & Cider / Partner
Tel: +46 (0) 702 83 81 90
tommy.olsson@tomp.se

David Ask

Marknadschef / Marketing Director / Partner
Tel: +46 (0) 703 42 43 42
david.ask@tomp.se

Boris Elgefjord

Business Development Spirits, Beer & Cider / Partner
Tel: +46 (0) 708 65 55 12
boris.elgefjord@tomp.se

Administration / Marketing

Lotta Wallner-Brostedt

Ekonomichef / CFO
Tel: +46 (0) 19 611 48 80
lotta.wallnerbrostedt@tomp.se

Emelie Svidén

Ekonomiassistent / Accountant / Order
Tel: +46 (0) 19 16 72 51
emelie.sviden@tomp.se

Tommy Isaksson

Senior Brand Manager
Tel: +46 (0) 768 – 44 88 10
tommy.isaksson@tomp.se

Ellinor Johansson

Senior Brand Manager
Tel: +46 (0) 708 62 78 51
ellinor.johansson@tomp.se

Michael Karlberg

Marknadskommunikatör / Market Communicator
Tel: +46 (0) 736 42 52 99
michael.karlberg@tomp.se

Försäljning / Sales Team

Robert Lundgren

Försäljningschef / Sales Manager
Tel: +46 (0) 702 83 81 78
robert.lundgren@tomp.se

Anna Linderoth

Order / Innesälj / Tele Sales
Tel: +46 (0) 19 611 48 80
anna.linderoth@tomp.se

Thomas Andersson

KAM / Försäljning Mellan & Norr / Sales Middle & North
Tel: +46 (0) 702 83 85 86
thomas.andersson@tomp.se

Tomas Haegermark

Försäljning Stockholm & Uppsala / Sales Stockholm & Uppsala
Tel: +46 (0) 703 45 02 95
tomas.haegermark@tomp.se

Pehr Larsson

Försäljning Väst / Sales West
Tel: +46 (0) 722 33 28 38
pehr.larsson@tomp.se

Niclas Albäck

Försäljning Syd / Sales South
Tel: +46 (0) 702 83 35 75
niclas.alback@tomp.se